Аптечні копійчані таблетки, які врятують орхідеї від хвороб

Хвороби, які вражають орхідею, можуть призвести до загибелі красивої рослини. Щоб цього не допустити і повернути час назад, обов’язково проведіть просту обробку аптечним засобом, який коштує копійки.

Обробка від гнилі та захворювань у орхідей проводиться метронидазолом з розрахунку 1 таблетка на 1 л теплої води. Якщо 1 літри для вас буде багато (у вас мало рослин), то візьміть 0,5 води і 0,5 таблетки. Розведіть таблетку в теплій воді.

Проводити процедуру слід по сухуватій орхідеї, щоб рослина добре ввібрала препарат. Обробку потрібно проводити по листу за допомогою пульверизатора, обов’язково з відкритим вікном, щоб була гарна циркуляція повітря.

Через 7 і 14 днів потрібно обов’язково провести повторні обробки аналогічним чином. Результат буде видно вже через пару днів: орхідея почне зцілюватися від гнилі та хвороб.