А ви знали, що м’які меблі зручно чистити кришкою від каструлі?

Бажаєте, щоб простір навколо сяяв чистотою, але не готові витрачати гроші на спеціальні пристрої та побутову хімію? Тоді ці поради – для вас! Часто ми навіть не підозрюємо, що речі, які ми звикли використати за їх прямим призначенням, можуть бути й для прибирання. При цьому результат буде не гірший (і навіть кращий), ніж від застосування спеціальних гаджетів і розчинів. Головне – думати творчо!

№1

Кришка невеликого діаметру допоможе очистити м’які меблі від пилу, вовни домашніх вихованців та крихт. Загорніть кришку у вологу ганчірку, яку потрібно закріпити на ручці за допомогою канцелярської гумки.

А ви знали, що м'які меблі зручно чистити кришкою від каструлі?

Пройдіться по поверхні меблів, утримуючи за ручку.

Результат вас здивує!

№2

Не поспішайте викидати картонні контейнери від яєць – з них виходить чудове пристосування для відра для сміття! Відірвіть від контейнера приблизно 1/4 частину і помістіть на дно відра для сміття. Пористий картон добре вбирає вологу, а значить, навіть якщо сміттєвий пакет виявиться не герметичним, з нього не буде капати. Якщо ж поверх ви ще покладете ватний диск, на який нанесете кілька крапель ефірної олії, то позбавитеся і можливого неприємного запаху.

№3

В усуненні невеликого засмічення та неприємного запаху зі зливу допоможе звичайний 9% оцет та харчова сода. Приблизно 200 г соди всипте в зливний отвір.

А ви знали, що м'які меблі зручно чистити кришкою від каструлі?

Потім зверху вилийте оцет (приблизно 200-250 мл). Після цього закрийте отвір ганчіркою та залиште на 1 годину.

А ви знали, що м'які меблі зручно чистити кришкою від каструлі?

Після цього приберіть ганчірку і промийте отвір гарячою проточною водою.

№4

Якщо запах з холодильника залишає бажати кращого, візьміть невелику миску, насипте в неї звичайної харчової соди і поставте в холодильник. Сода добре справляється із запахами. Важливо тільки насипати її саме в миску або контейнер, а не в ємність із вузькою шийкою.

А ви знали, що м'які меблі зручно чистити кришкою від каструлі?

( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )