7 простих прийомів, щоб кімнатні квіти росли як на дріжджах

Поради, які допоможуть вам розвести багатий квітучий сад на підвіконні!

Для пишної і здорової кімнатної рослини найголовніше – це грамотний догляд і комфортне середовище. Адже навіть невеликі помилки при догляді можуть привести до висихання кінчиків листя або появи коричневих плям.

Звичайно ж, основа основ – це вода, і дуже важливо знати, як часто потрібно поливати ту або іншу рослину. Також, якщо ви хочете отримати гарне цвітіння і багате листя, важливо правильно підживлювати зелених підопічних.

1. Цукор

7 простих прийомів, щоб кімнатні квіти росли як на дріжджах

Це найпопулярніше натуральне добриво для кімнатних рослин і найцінніше джерело енергії для них. Розведіть 1 столову ложку цукру в 1/2 літра води і полийте рослини. Або просто посипте цукром ґрунт, а потім полийте водою.

2. Касторова олiя

Прекрасний засіб для рослин в кольорі, яке прискорює їх зростання, сприяє красивому кольору, а також захищає від хвороб. Розчин розводиться з розрахунку 1 чайна ложка олії на 1 літр води.

3. Деревний попіл

7 простих прийомів, щоб кімнатні квіти росли як на дріжджах

Ще один відомий метод, який радять досвідчені флористи. Він є гарною профілактикою захворювань. У відрі води розведіть 150-200 грам попелу, ретельно перемішайте і поливайте квіти. Краще використовувати цей метод не частіше 1 разу на місяць.

4. Скоринки цитрусових і граната

Не варто викидати, здавалося б, непотрібну шкірку з фруктів, її можна використовувати як натуральне добриво для улюблених квіточок. Скоринки залийте водою і залиште на добу. Потім цим настоєм поливайте рослини.

5. Сік алое

7 простих прийомів, щоб кімнатні квіти росли як на дріжджах

Алое вера – просто джерело цінних елементів, а також відмінний природний стимулятор росту. Використовуючи його сік, можна виростити здорову і пишну рослину за досить короткий проміжок часу. Розведіть 1 чайну ложку соку в 1,5 літрах води і поливайте квіти.

6. Аспірин

Додавайте кожні 2 місяці в звичайну воду для поливу таблетку аспірину (1 таблетка на 1 літр води). Цей метод вберігає рослини від хвороб і надає листю насичений зелений колір.

7. Молоко

7 простих прийомів, щоб кімнатні квіти росли як на дріжджах

Молочним розчином можна як поливати квіти (1 чайну ложку молока змішати з 1 літром води), так і протирати листя (розводити в пропорції 1:10). Вмочивши ватний диск в розчин, щотижня протирайте ним листя. Завдяки цьому вони будуть блискучими, свіжими і красивими.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )