4 лайфхаки використання паперових рушників, про які ви точно не знали

Якщо ви не можете знайти застосування паперовим рушникам або використовуєте лише для того, щоб витирати руки, ми розповімо вам ще про 4 дуже корисні методи їх застосування. Ви точно про них не знали.

За допомогою паперового рушника дуже зручно виводити жирні плями з оббивки меблів або килима. Просто покладіть рушник на пляму і погладьте зверху теплою праскою.

Якщо вам потрібно охолодити напій в пляшці, паперовий рушник допоможе і в цьому випадку. Трохи намочіть його холодною водою і оберніть пляшку.

Якщо у вас багато зелені – петрушки або кропу, і ви не знаєте, як зберегти їх свіжими, розкладіть на столі паперовий рушник, покладіть зелень на нього і акуратно загорніть рулоном. Приберіть рулон в холодильник. Так зелень збережеться довгий час.

Паперовий рушник допоможе позбутися від олійних підтікань на столі від пляшки з олією. Якщо на вашій кухні є така проблема, оберніть пляшку або іншу ємність з олією сухим паперовим рушником і закріпіть зверху силіконовою гумкою. Такий метод зберігання вбереже ємність і від ковзання.