20 дивовижних порад для тих, хто хоче жити прекрасним життям

Прекрасне життя - 20 дивовижних порад

Ніколи не витрачайте час і енергію на порівняння свого життя із життям інших людей. Кожен з нас знаходиться в власній подорожі, наповненій і щастям, і сумом.

Життя може бути дивовижно прекрасним, незважаючи на всі труднощі і неприємності, з якими ми стикаємося. Насправді все залежить від нас самих. Якщо ви відчуваєте, що життя наповнене натхненням і творчістю, а ви самі відчуваєте себе на 100% живими – значить, ваш шлях дійсно прекрасний.

Ми зібрали 20 порад, які допоможуть жити прекрасним життям:

1. Гуляйте

Постарайтеся знаходити щодня хоча б 10-30 хвилин, щоб прогулятися і зарядитися гарним настроєм. Посмішка на обличчі – ваш природний антидепресант.

2. Насолоджуйтесь тишею

Незалежно від того, наскільки зайнятою людиною ви є, постарайтеся знайти хоча б 10 хвилин в день, щоб посидіти і розслабитися в повній тиші.

3. Моліться

Щоранку після пробудження направляйте свої благання Всевишньому, щоб попросити підтримки в справах наступаючого дня.

4. Віддавайте перевагу здоровій їжі

Пийте більше води і зеленого чаю. Крім того, включіть в раціон брокколі, мигдаль і чорницю.

5. Робіть щасливими інших людей

Життя стає краще, коли ми піднімаємо настрій оточуючим. Тому посміхайтеся хоча б трьом людям кожен день.

6. Не витрачайте енергію даремно

Не витрачайте час або енергію на плітки, енергетичних вампірів, негативні думки і роздуми про проблеми з минулого. Намагайтеся жити сьогоденням.

7. Старе добре правило

Снідайте в самоті, обід розділіть з другом, а вечерю віддайте ворогові.

8. Ніякої ненависті

Оскільки життя коротке, безглуздо витрачати його на ненависть по відношенню до інших людей.

9. Приймайте життя таким, яким воно є

Навіть якщо часом життя буває несправедливим, воно все одно залишається прекрасним. За чорною смугою завжди приходить біла.

10. Розслабтеся

Не варто сприймати життя занадто серйозно. Просто розслабтеся і слідуйте за потоком.

11. Погоджуйтеся, не погоджуючись

Ви відчуєте себе спокійніше, коли зрозумієте, що не можете і не повинні перемагати в кожній суперечці. Іноді потрібно просто погодитися, не погоджуючись внутрішньо.

12. Ніяких порівнянь

Ніколи не витрачайте час і енергію на порівняння свого життя із життям інших людей. Кожне життя по-своєму унікальне. Кожен з нас знаходиться в власній мандрівці, наповненій щастям і сумом.

13. Жодного жалю про минуле

Не витрачайте даремно час на роздуми про те, що сталося в минулому, зосередьтеся на своєму теперішньому.

14. Ваше життя знаходиться у ваших руках

Вам не слід звинувачувати інших людей у своїх нещастях. Що б не трапилося, пам’ятайте, що ваше життя знаходиться у ваших руках – ви самі керуєте ним. До яких би думкам ви не прислухалися – до позитивних або негативних – це буде тільки вашим рішенням.

15. Пропонуйте допомогу оточуючим

Коли ми допомагаємо іншим, то допомагаємо і собі теж. Здатність віддавати, не чекаючи нічого взамін, велика риса характеру.

16. Думки інших не мають значення

Не звертайте уваги на те, що люди думають про вас. Крім того, необхідно змиритися з тим що не всім людям ви будете подобатися.

17. Все змінюється

У нашому житті немає нічого постійного. Неважливо, наскільки те, що відбувається з вами, є гарним або поганим, рано чи пізно все це зміниться.

18. Залишайтеся на зв’язку з сім’єю і друзями

Звичайно, ви повинні працювати, але не забувайте про своїх улюблених, тому що коли ви будете хворіти, поруч будуть вони, а не ваша робота.

19. Не варто заздрити

Заздрість руйнує. Не витрачайте час, сердячись через те, що вони мають те, чого немає у вас. Краще насолоджуйтеся тим, що у вас є.

20. Будьте вдячним

Кожен день думайте про те, за що ви вдячні. З думок про це починайте кожен ранок.

Rating
( No ratings yet )