10 несподіваних способів використання дитячої присипки

Без дитячої присипки не обходиться жодна мама новонародженого. Адже це просто незамінний засіб, яка рятує від попрілостей. Мало хто знав, що присипка також незамінна і в побуті. Ми вам розповімо, куди її можна ще застосувати, щоб полегшити собі життя.

1. Допомагає вивести плями

Дитяча присипка дуже добре вбирає воду, як виявилося і не тільки її, також вона дуже швидко вбирає в себе жир. Тому, якщо ви капнули олію на улюблену річ, скатертину, серветку, відразу ж посипте пляму присипкою, залиште на 5 хвилин, а потім заперіть звичним для себе способом.

2. Щоб не злипалися рукавички

Багато господинь знають, що після одного використання гумових рукавичок при прибиранні вони злипаються. Так ось щоб цьому запобігти, досить в кожну рукавичку насипати диво-засіб. Тепер у вас не з’являться на руках роздратування від надлишку вологи.

3. Щоб не з’явилися попрілості

Це дійсно засіб No1 від попрілостей, який допомагає не тільки дітям, а й дорослим. Тому якщо схильні до пітливості, посипайте присипку на проблемні ділянки, і у вас не з’явиться подразнень.

4. Замість освіжувача

Якщо у вашій спальні настільки душно, що ви потієте і боїтеся «прилипнути» до простирадлам, то присипка прекрасно освіжить постільну білизну. Крім того, вона вбирає піт з поверхонь тканин і дозволяє бути їм більш прохолодними.

5. Заспокоює шкіру після депіляції

Всі знають, що після депіляції і бритви шкіра стає дратівливою. І щоб її заспокоїти, зняти зайве роздратування і почервоніння, можна використовувати присипку.

10 несподіваних способів використання дитячої присипки

6. Замість шампуню

Якщо у вас форс-мажорна обставина, ви проспали, і не встигли помити голову перед важливою зустріччю, освіжити своє волосся можна за допомогою присипки. Нанесіть невелику кількість порошку на корені волосся, розподіліть по всій голові. Присипка в черговий раз вбере в себе жир і ви будете чарівні.

7. Спасе від мозолів

Якщо ви придбали нову пару гарних туфель і боїтеся, що через декількох годин у вас з’являться мозолі від НЕ розношеного взуття, тоді прихопіть присипку з собою і періодично обробляйте ніжки диво-засобом. Так мозолів не з’явиться.

8. Від неприємного запаху

Якщо у вас дуже сильно пітніють ноги у взутті, і ви не знаєте, як це побороти, також посипайте їх присипкою під час носіння. Це дозволить уникнути неохайного взуттєвого запаху.

9. Спасе від прищів

Присипка – це косметичний засіб, який здатний абсорбувати зайве шкірне сало, де виникають бактерії. Посипайте проблемні ділянки шкіри присипкою і у вас не з’являться прищі.

10. Замість дезодоранту

Забули купити дезодорант, скористайтеся присипкою. Цей засіб відмінно вбере піт і врятує від неприємного запаху.